Mahmut Ökten Milletvekili Aday Adayı Oldu

Şırnak Sanayi Ticaret Odası Başkan yardımcılığı görevinden istifa eden Mahmut Ökten AK Parti’de siyasete girmeye aday oldu.

30 Nisan 2018  
 
 Silopili İşadamı Mahmut Ökten 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti Şırnak Milletvekili aday adaylığı için müracaat etti.  

Vatandaşların ve Sosyal medyanın çağrılarına kayıtsız kalmayan Silopili İşadamı Mahmut Ökten Ak Parti Şırnak İl Başkanlığına Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Aday Adaylık dilekçesini AK Parti Şırnak İl Başkan yardımcısı Çınar Ökten’e teslim eden İşadamı Mahmut Ökten Şırnak halkına hizmet için adaylık başvurusunu yaptığını söyledi.

Vatandaşlardan ve Sosyal medya üzerinden gelen yoğun talepler sonucunda aday olduğunu söyleyen Ökten Türkiye’nin en büyük partisi olan AK Parti’den 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimi öncesinde aday adaylığı müracaatında bulunduğunu söyledi.

Ökten “Türkiye’nin şuan ki pozisyonuna istinaden içerisinde ve dışarından ülkemiz üzerine oynanan entrikaların çözümü noktasında benimde partime, memleketime ve ülkeme katkı olmasını istemem nedeniyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferi olarak bu yolda yürümeye karar verdim. Şırnak Sanayi Ticaret Odası Silopi Temsilciği görevimden istifa ederek İlimize daha geniş alanda hizmeti yapmaya karar verdim. Benim bugün aday adayı olmamda etkili olan, öncelikle aileme Şırnaklı vatandaşlarımıza ve herkese teşekkür etmeyi borç bilirim.  24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem milletvekilliği seçimleri ilimize, milletimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.